• POZNEJ TAJEMSTVÍ SKLA S PRAŽSKOU PLYNÁRENSKOU / EDUKATIVNÍ SOUTĚŽ PRO STUDENTY

• 08.02.2024 00:24
        • Projekt s názvem “Poznej tajemství skla s Pražskou plynárenskou / Edukativní soutěž v hutní výrobě českého skla pro studenty pražských středních škol I.”, je edukativní program, při kterém se studenti seznámí atraktivní formou meziškolní soutěže s ručním uměleckým zpracováním hutního skla. Bude probíhat v měsících únor až duben 2024 a poskytuje výjimečnou příležitost k tomu si sklářské techniky ve spolupráci s našimi zkušenými skláři vyzkoušet u naší malé plynové sklářské pece.
        • KNIHA DĚTSKÉHO SRDCE - HLASOVÁNÍ

• 17.01.2024 15:53
        • Hlasovat mohou děti a mládež od 0 do 18 let pro knihu, která se jim nejvíce líbila z těch, které přečetly v roce 2023. Hlasovat mohou
          pro knihy české i překladové, naučné i beletrii do 28. února 2024
          včetně.
        • NOVÉ DOPROVODNÉ PROGRAMY NA VELETRHU GAUDEAMUS PRAHA 2024

• 11.01.2024 23:00
        • Na XVI. ročníku Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha pro studenty připravujeme spoustu zajímavých doprovodných programů.

Studenti mohou kromě stánků škol na veletrhu navštívit zajímavé přednášky nebo využít širokou škálu poradenských služeb, které pomohou se správnou volbou dalšího studia. Speciální program je připraven i pro pedagogy a výchovné poradce. Vstup na všechny doprovodné programy je pro návštěvníky veletrhu zdarma.

Podrobné informace o všech doprovodných programech i Pedagogickém centru najdete v novém informačním bulletinu:

• DOBROVOLNICTVÍ - JEDEN SVĚT 2024

• 09.01.2024 10:24
        • JEDEN SVĚT JE JEDNÍM Z NEJVĚTŠÍCH DOKUMENTÁRNÍCH FESTIVALŮ S
          LIDSKOPRÁVNÍ TÉMATIKOU V EVROPĚ. Tento rok probíhá již _26.
          ROČNÍK_ a jako každý rok, i tento hledáme festivalové
          dobrovolníky.

Termín konání festivalu je 20.-28.3.2024 (datumy zahrnují jeden
          víkend).