• DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ LÉKAŘSKÝCH FAKULT

• 18.12.2023 22:42
        • Začátkem Nového roku se nám naskýtá skvělá příležitost nahlédnout do světa lékařství. Mnoho lékařských fakult v České republice plánuje pořádat Dny otevřených dveří. Tato událost je zejména pro vás, kteří uvažujete o studiu medicíny, skvělou příležitostí získat ucelený pohled na jednotlivé fakulty.
        • THE SAMSUNG TASK

• 02.12.2023 20:07
        • Ukaž všechny své skills

Studenti z Čech a Slovenska mají další možnost, jak ukázat své jedinečné schopnosti a kreativitu, díky nové studentské soutěži, ve které se budou rozdávat věcné ceny od Samsungu v celkové hodnotě více než 40.000 Kč.

• STÁŽE PRO STŘEDOŠKOLÁKY NA AKADEMII VĚD

• 18.12.2023 22:43
        • OTEVŘENÁ VĚDA přináší další skvělou šanci pro nadšené studenty a studentky: ROČNÍ VĚDECKÁ STÁŽ V AKADEMII VĚD ČR. Loni se k nám připojilo více než 200 stážistů z celého Česka, a v roce 2024 očekáváme podobný zájem. Nabízíme více než 110 stáží v 36 ústavech, pokrývající široké spektrum vědních oblastí.
        • POZVÁNKA NA POSEZENÍ SE STUDENTY MEDICÍNY

• 18.12.2023 22:42
        • Rádi bychom Vás pozvali na bezplatnou online přednášku s názvem Posezení se studenty medicíny: tipy pro uchazeče o studium, která se bude konat v neděli 19. 11. 2023 od 18 hodin. Budeme si povídat o přijímacích zkouškách na jednotlivé lékařské fakulty, o tom, jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými fakultami, a jak se co nejlépe připravit na přijímací zkoušky. Budeme studentům vyprávět o tom, co vlastně studium medicíny obnáší a jak se mohou již teď během středoškolského studia začít co nejlépe připravovat na budoucí studium na lékařské fakultě.
  • Sleduj gymnázium na sociálních sítích

• Sleduj učiliště na sociálních sítích